Cursors - Get this Cursor

PMDesignStudio

Объявление



КЛИКНИ для перехода на сайт pmdesign.at.ua(ДЕМО ВЕРСИЯ)

20.09.2008 Новые работы "Nemilis" Смотрим оставляем коменты

ДИЗАЙНЕРЫ.

"--->>> "Masipys@"<<<---" КУРАТОР

"--->>> Nemilis<<<---"4

"--->>> Marian-Mara<<<---"0

"--->>> naFt:) <<<---"0

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » PMDesignStudio » Беседка » Крик душі.


Крик душі.

Сообщений 1 страница 10 из 11

1

Люди! Не купуйте Canon! То лайно. І не їздьте в мікроавтобусах Мерседес-Спрінтер. Може, вони і не лайно, але з нашими дорогами і водіями маршруток - всеодно лайно. Телефони Моторола теж попахують недобре, проте фірмовий сервісний центр поспішив за 3 дні почистити по гарантії.
Це я до того, що в мене сьогодні вкрай невдалий день. Я застрягав у пробках на маршрутці, залишився без свого МФУ (накрився, знали з гарантії), потім, по дорозі назад, поломалася маршрутка.
На даний момент, на моїй практиці, самим чистим залишається КПІ-Сервіс - нічого із придбаного там ще не ломалось.
А взагалі - зараз виробники почали таку дрянь випускати. Якось попав мені в руки системний блок і80486 епохи (середина 90-х). Дик, він ще справно працює. А ви знайдіть зараз новий системник, щоб так довго прослужив.
Вобщім всі свої крики душі сюди...

0

2

да неудачный день. Но, такое знаешь, бывает. А сказать что новые системники ломаются пока, что тяжело - как говорится поживем увидим... Хотя может и ломаются...

0

3

А сказать что новые системники ломаются пока что тяжело - как говорится поживем увидим

Я, просто, свій МФУ брав не там, де завжди беру комплектуючі. Зазвич я брав у КПІ-Сервіс, все придбане там успішно працює.
А щодо нових системників - доводилося бачити. Особливо таким г...ном грішать супермаркети електроніки типу Сіті-ком чи Фокстрот. Перевірено на досвіді багатьох знайомих та друзів.
А щодо старої техніки середини 90-х - Detroit Iron. Вона тоді була дуже дорога і робилася на совість. На системник можна сісти, а ви сядьте на новий - він сплющиться тут-же. Матричні принтери тої епохи працюють і понині в конторах. Перші факси мали десятирічну гарантію і могли працювати після випадання із вікна. Вобщім - не вірите, приїздіть до мене на роботу - покажу підсобку з хламом, половину з якого увімкну в мережу і запрацює.
---------
Р. С. А інша половина - made in USSR  :)

0

4

Ну как говориться, сейчас все делается на количество а не накачество.. Хотя на сегодняшний день придуманно множество стандартов качества... Так что можно зделать сылку на человеческий фактор... А это скорей всего неправильная эксплутация того или иного аппарата... (я не беру например качества сплавов метала и тд и тп, что используеться для изготовление корпусов.) И последнее -корпуса не придуманны чтоб на них Сидели...

0

5

И последнее -корпуса не придуманны чтоб на них Сидели...

Проте, певне навантаження без деформації витримувати повинні.

0

6

... Хочу поделится горем...
В скорем временем мне, нужно, будет похоронить свою видеокарту... Она попахивает... воопщем...... не хорошо она попахивает :)... На экрае отображаются какие- то не понятные полосы.... комфортности в работе никакой...

0

7

Для похорон відеокарти необхідно викопати яму 2х2х1.5 метри, покласти відеокарту на ноші і під траурні сурми понести її в яму. Туди-ж і мій МФУ та два лазерники Lexmark з роботи.

0

8

А я хочу написать что-то приятное-получила все зачеты!Уррррррррррааааааа...Правда очень устала и вышла с университета в 19-30!Так что все просто класно.День прошол не зря,а это самое главное. :devka:

+1

9

Piktor
Де ти пропав?Чому тебе не видно на форумі?Ти виріщив нас покинути,як і Риторика?

0

10

Piktor
Де ти пропав?Чому тебе не видно на форумі?Ти виріщив нас покинути, як і Риторика?

Я вас не покину. Періодично з"являтимуся. Просто Новий рік святкував, тому ліньки було влазити і писати конструктивну критику.
Щодо "як Риторика" - я ніколи не переймаюся подіями в онлайні.

0

Похожие темы


Вы здесь » PMDesignStudio » Беседка » Крик душі.