Cursors - Get this Cursor

PMDesignStudio

Объявление



КЛИКНИ для перехода на сайт pmdesign.at.ua(ДЕМО ВЕРСИЯ)

20.09.2008 Новые работы "Nemilis" Смотрим оставляем коменты

ДИЗАЙНЕРЫ.

"--->>> "Masipys@"<<<---" КУРАТОР

"--->>> Nemilis<<<---"4

"--->>> Marian-Mara<<<---"0

"--->>> naFt:) <<<---"0

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » PMDesignStudio » Креатив.Реклама.Веб-дизайн » Веб-дизайн


Веб-дизайн

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

То, чого не вистачало в даній гілці. Бо креатив та реклама вже є.
Міша казав мені, щоб я видаляв спамерів, що рекламують власні сайти. Ну, оскільки, я не спамер, та-й видалити себе не можу (не хочу), то мені можна. А, тим більше, я Адміні... перепрошую - root, а адміністрація, згідно правил форума, то є боги, то мені тим-більше можна.
http://www.magnus.kiev.ua/~piktor/
До створення цієї сторінки мене побудив той факт, що місце під неї безкоштовно надає мій провайдер. І я можу тут розміщувати деякі матеріали для паблік-доступу. Зокрема хостити флеш-анімації, чого не дає робити наш ненаглядний фото-радикал. І мені, наприклад, зручніше набрати тексти про Чернігів у Ворді, вставивши туди картинки, ніж всі їх запихати на той-же фото-радикал, а потім возитися з зсилками.

Примітка:Нижче Ви маєте змогу ознайомитися/переглянути мої роботи. Спершу лінком буде сама назва роботи, далі дата її виложення на форум і нижче  короткий опис:

-Приєднуйся!!! .:19.09.2007:.
іnfo: Васне, веб-реклама. Правда, некомерційна, скоріш-всього ідеологічна. Кому не ясно - пінгвінчик - логотип Лінукса.

+1

2

И так критика.
Идея - ГУУД и  очень даже...
Раскадровка (сценарий)- в общем  последовательность картинок мне тоже понравилось...
Исполнение скажем так - желает быть лучшего а особенно пингвинчик и сердечко, как-буд-то после болезни :)...
Ждем следуюющих работ....

0

3

Исполнение скажем так - желает быть лучшего а особенно пингвинчик и сердечко, как-буд-то после болезни

Щодо виконання - згоден, я при створенні не розраховував це комусь показувати. Пінгвінчик - стандартна емблема Лінукса, я її не малював, а імпортував і перевів засобами флеша у векторну форму. Колись дійдуть руки - перероблю.

0

4

Это вызывает интерес к тому о чем этот баннер?

Отредактировано Ratmir (2008-12-04 15:13:12)

0

5

да шикарные проэкты

0


Вы здесь » PMDesignStudio » Креатив.Реклама.Веб-дизайн » Веб-дизайн