Cursors - Get this Cursor

PMDesignStudio

Объявление



КЛИКНИ для перехода на сайт pmdesign.at.ua(ДЕМО ВЕРСИЯ)

20.09.2008 Новые работы "Nemilis" Смотрим оставляем коменты

ДИЗАЙНЕРЫ.

"--->>> "Masipys@"<<<---" КУРАТОР

"--->>> Nemilis<<<---"4

"--->>> Marian-Mara<<<---"0

"--->>> naFt:) <<<---"0

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » PMDesignStudio » Help/Помощь » ИТ в нашей жизни.


ИТ в нашей жизни.

Сообщений 11 страница 20 из 34

11

видимо надо посетить Бюро переводов...

Посети. Тоггда переведу. А что разобралась - так это точно, там не сложнее, чем подключить свой Мото до компютера и залить пару мелодий. Кстати, для Моторов под Линукс тоже существует софт.

0

12

Piktor
я тебе тихо аплодирую!!! Статья просто гуд... Лично от меня ОГРОМНОЕ Сенкью - так держать....

0

13

Трохи розгребуся з документацією на роботі - може, таки, викладу про Чернігів. Бо фотки ужимати є вже чим.

0

14

Гм.
Все забуваю, що для входу на форум непотрібно ручками уводити пароль. Він уводится автоматично браузером. Тим, хто сидить на ІЕ такого робити не рекомендую. А свою систему вважаю досить захищеною,(а спробуйте-но зломати) тому можу дозволити собі таку розкіш як зберегти пароль. Звикаю.

0

15

Воть, товариші дизайнери, чергова замануха для переходу на Лінукс. Ви всі полюбляєте фотошоп для своєї роботи, і після нього працювати у ГІМПі буде важкувато - незвично. Проте сьогодні я накопав ще одну цікаву програмуліну - векторний графічний редактор Inkskape. Милуємось, роздумуємо:
http://rw.foto.radikal.ru/0710/39/ace2bdd2a2fdt.jpg

0

16

я думаю все таки с фотошопа очень тяжело спрыгнуть. Это в какой то степени как наркотик...

0

17

я думаю все таки с фотошопа очень тяжело спрыгнуть. Это в какой то степени как наркотик...

А з Корела? Чи ти ним не користуєшся. Особисто мене цікавить векторна графіка - якось зручніше малювати. Крім того - фотошоп призначений для обробки вже готових фоток, Корел - для створення власних зображень. Якщо ти працював у Флеші - принцип той самий, проте інструментарій посильніший.

0

18

Ну С векторной графикой скажем так я дружу и с корелом тоже :)

0

19

Ну, значить, з inkscape ти подружишся, бо принцип роботи той-же.

0

20

я в  каоком расширении он сохраняет файлы?... Потому как например если здаватьна плотерную порезку принимают только в кореловском формати или AI... Воть так!!!

0


Вы здесь » PMDesignStudio » Help/Помощь » ИТ в нашей жизни.